ÚVODlogo z kravaty KRAVATYlogo z kravaty MOTÝLKYlogo z kravaty KAPESNÍČKYlogo z kravaty KNOFLÍČKYlogo z kravaty ŠÁTKYlogo z kravaty ŠÁLYlogo z kravaty VÁZÁNÍ KRAVATYlogo z kravaty OBCHODNÍ PODMÍNKYlogo z kravaty ODKAZYlogo z kravaty KONTAKT

Obchodní podmínky

Poštovné a balné:

Zboží expedujeme vždy následující pracovní den po obdržení Vaší objednávky. Zboží dodáváme v ochranném obalu a dárkové krabičce. Při objednání jednoho a dvou kusů zboží formou dobírky účtujeme poštovné a balné 99,- Kč. Při objednání tří a více kusů zboží je poštovné a balné ZDARMA. Také máte možnost platby předem, v tomto případě poštovné a balné rovněž neúčtujeme. Po vyplnění objednávky od nás obdržíte e-mail s potvrzením o přijetí objednávky a v případě platby předem také e-mail s údaji k platbě.

Poštovné a balné pro objednávky ze Slovenska:

Při objednání jedné až čtyř kravat formou dobírky účtujeme poštovné a balné 6,20 EUR. Při objednání více kusů na dobírku řešíme poštovné individuálně. V případě platby předem (na účet ČSOB a.s., pobočka Trenčín), je poštovné a balné pro 1 - 10 kravat 2,90 EUR.


Záruka zboží a reklamace:

Poskytujeme stejné podmínky záruky zboží a reklamace jako kamenné obchody. Podmínky jsou v souladu s platným obchodním a občanským zákoníkem. Na zboží poskytujeme záruku 2 roky ode dne dodání zboží. Při reklamaci nám zašlete spolu se zbožím také kopii dokladu o koupi.


Odstoupení od kupní smlouvy:

Zákazník má právo na odstoupení od kupní smlouvy do 14 dní od převzetí zboží bez udání důvodu. Pro vrácení zboží je nutné zaslat nám písemnou informaci o odstoupení od smlouvy, zboží v původním obalu a zároveň doklad o zaplacení, to vše doporučenou poštou na naši adresu.