ÚVODlogo z kravaty KRAVATYlogo z kravaty MOTÝLKYlogo z kravaty KAPESNÍČKYlogo z kravaty KNOFLÍČKYlogo z kravaty ŠÁTKYlogo z kravaty ŠÁLYlogo z kravaty VÁZÁNÍ KRAVATYlogo z kravaty OBCHODNÍ PODMÍNKYlogo z kravaty ODKAZYlogo z kravaty KONTAKT

Archiv zpráv

11.12.2009
Nový katalog hedvábných kravat
Katalog hedvábných kravat - e-tie.cz Na konec loňského roku jsme pro Vás nachystali novou kolekci hedvábných kravat. Mezi jednobarevnými kravatami naleznete celou řadu pastelových barev a také v současnosti velmi oblíbené tmavě červené odstíny. Pro kravaty s proužkem jsme se zaměřili na různá provedení červeného a modrého proužku na kravatách, které jsme doplnili o zajímavé zpracování hedvábí. Opět nejširší výběr již tradičně nabízíme u hedvábných kravat se vzorkem.
Všechny nové hedvábné kravaty jsou v provedení s vyšší gramáží, díky které bude uvázaný uzel na Vaší kravatě vypadat opravdu exkluzivně.
Budeme velmi rádi, když si vyberete dárky také z našeho e-shopu.

6.12.2009
Druhá mikulášská nadílka
Mikulášská nadílka kravat Do druhé mikulášské nadílky jsme pro Vás nachystali sadu červených hedvábných kravat s proužkem a jednu čertovsky červenou hedvábnou kravatu.
Přejeme Vám pěkný zbytek mikulášského víkendu a příjemné nakupování v našem kravatovém e-shopu.

1.12.2009
První mikulášská nadílka
Mikulášská nadílka kravat Do mikulášské nadílky jsme pro Vás připravili nejoblíbenější vzory kravat, které jsou nyní k dispozici v hedvábném provedení. Nabídku doplňuje také ochutnávka z nových vzorů kravat, ke kterým patří zejména často požadovaná jednobarevná růžová kravata a dále elegantní hedvábné kravaty s jemným vzorečkem.

31.3.2009
Jarní kolekce kravat
Nové kravaty jaro 2009 Připravili jsme pro Vás jarní kolekci hedvábných kravat se stále populárnějším jemným vzorkem. Vybírat si můžete z jedenácti vzorů a na základě Vašich připomínek jsme pro novou kolekci připravili také detailnější vzhled vzoru kravaty již v náhledu.

7.2.2009
Svátek Svatého Valentýna
Oslavili jste s námi svátek Svatého Valentýna:-). Ve dnech 7.2. - 14.2.2009 jste ke každé zakoupené kravatě dostali automaticky druhou kravatu zdarma. Při objednání více kusů zboží jste zkrátka zaplatili pouze 50% z uvedené ceny. V případě platby předem neúčtujeme poštovné. Poštovné pro zákazníky ze Slovenska bude řešeno individuálně.

2.2.2009
Pomáháme s humanitární organizací ADRA
Humanitární organizace ADRA Naše společnost navázala spolupráci s Občanským sdružením ADRA, na základě které věnujeme finanční dar z každého kusu prodané kravaty či motýlka na spolufinancování humanitární činnosti této organizace. V České republice ADRA působí od roku 1992 a jejím úkolem je aktivně poskytovat humanitární, sociální a rozvojovou pomoc nejen v zahraničí ale i v České republice. Rozhodli jsme se přispět finanční částkou 30 Kč z každého kusu prodané hedvábné kravaty, částkou 20 Kč z prodeje polyesterové kravaty a částkou 10 Kč z každého kusu prodaného motýlka. Zakoupením zboží v našem e-shopu se tak i Vy zapojíte do pomoci potřebným lidem, za což Vám jménem Občanského sdružení ADRA upřímně děkujeme.

19.11.2008
Nové kravaty
Nové kravaty Pro vánoční trh jsme pro Vás připravili novou kolekci hedvábných kravat a kravat z mikrovlákna. Mikrovlákno je jemnější variantou polyesterového vlákna a tyto kravaty jsou díky jeho vlastnostem téměř k nerozeznání od hedvábných. Přejeme příjemný nákup.

30.7.2008
Novinka do žhavého léta - skinny kravata
Skinny kravata Nově nabízíme v našem e-shopu úzkou "skinny" kravatu v černém provedení s trendy žakárovým vzorem. Tato módní kravata je široká pouhých 6,5 cm a je vyrobena z velmi jemného a odolného polyesterového mikrovlákna. Oslňte své okolí touto trendy novinkou!

6.3.2008
Péče o kravaty
Kravaty si stejně jako další součásti šatníku vyžadují určitou péči a údržbu. Řada mužů by nejraději uvázanou kravatu jen povolila a přetáhla přes hlavu. Ušetří tak sice čas při dalším oblékání, ale kravatám tento způsob zacházení příliš nesvědčí.
Nejvhodnější je tedy pokaždé uzel rozvázat a kravatu buď stočit do ruličky a uložit na místo nebo ještě lépe pověsit na kravatový věšák (viz. foto) a nechat vždy alespoň dva dny odpočívat. Pro dokonalý vzhled kravaty doporučujeme použít parní žehličku a kravatu před nošením jemně přežehlit na danou teplotu.

20.2.2008
Jak uvázat kravatu?
Vázání křížového uzlu Na přání našich zákazníků jsme začali fotit postupy při vázání nejoblíbenějších uzlů na kravatách. Krok za krokem si můžete prohlédnout, jak se váže například křížový uzel. Budeme velmi rádi, když nám napíšete, který způsob znázornění kvázání kravaty vám vyhovuje více - animace nebo postupné zobrazení.

14.2.2008
Jak vybrat správnou kravatu?
Výběr kravaty - konfigurátor kravata-košile-oblek Připravujeme pro Vás kolekci fotografií našich kravat nakombinovaných do různých obleků a košil. Velmi rychle se tak můžete přesvědčit, jestli je Vámi vybraná kravata "to pravé ořechové" pro oblek, ve kterém ji chcete nosit. Jinými slovy se Vám pokusíme poradit s výběrem té ideální kravaty.

7.2.2008
Kravaty pro jaro 2008
Oranžová kravata Přestože je kalendářně zima v plném proudu, venku to spíš vypadá, že je jaro za dveřmi:-). Ať už se zima ještě naposledy ozve svou bílou přikrývkou nebo se venku začne zelenat, je nejvyšší čas pro změnu z podzimní černé a šedivých odstínů do pestrých barev jara 2008. Kromě růžové barvy, o které jsme psali již dříve, byste se měli zaměřit ve svém výběru kravaty také na pomerančovou, jasně červenou nebo purpurovou barvu, která Vašemu obleku dá ten správný akcent.

30.1.2008
Růžové kravaty se vrací
Módní návrháři hlásí návrat růžové pro jarní sezónu 2008 i v pánské módě. Pokud jste dost odvážní a chcete držet krok s módními trendy, budou Vás možná zajímat následující kravaty:
Bartolo Pink, Biagio Pink, Callisto Pink, Nero Pink, Marco Pink, Paride Pink.

4.1.2008
Soutěžíte rádi? V případě, že ano, pak jsou tyto řádky určeny právě Vám.
Hledáme zajímavé náměty na soutěže pro náš server. Vaše návrhy nám zasílejte na adresu info@e-tie.cz a každý realizovaný návrh odměníme kravatou dle vlastního výběru.